Crystal K.A.M.

Návrh tvarov a dekorov

Pokiaľ má mať Vaše sklo a krištáľ ten správny design a zároveň byť praktické, je potrebné všetko vopred dôkladne naplánovať. Skôr ako začneme s realizáciou a samotnou povrchovou úpravou, ktorá premení obyčajné sklo a krištáľ na neobyčajný výrobok, pripravíme grafický návrh tvaru a dekoru, ktorý následne prevedieme na sklo a krištáľ.

Či ide o úžitkové sklo alebo dekoračné sklo, nápojové sklo alebo krištáľové vázy, tácky, misy, či dózy, na použitie v službách alebo v domácnosti, sklo a krištáľ každodennej potreby, alebo na príležitostné použitie, aby sme mohli vytvoriť reálny návrh pre Vaše sklo a krištáľ na úvod potrebujeme spoznať Vaše požiadavky a predstavy. Naše návrhy pre výrobky zo skla a krištáľu a ich dekory vznikajú na základe dlhodobého a pravidelného sledovania požiadaviek trhu.

Následne navrhujeme jednotlivé prvky a celé zostavy pre sklo a krištáľ a výrobky zo skla a krištáľu pre Vás. Usilujeme sa prispôsobiť módnym trendom a zároveň zachovať tradíciu.

Naše návrhy pre sklo a krištáľ sa zároveň snažíme prispôsobiť aj geograficky, podľa špecifických požiadaviek krajiny vývozu.

Nami navrhnuté dekory pre sklo a krištáľ je možné vybrúsiť na akýkoľvek tvar skla.

U nás je všetko prácne zanalyzované, dômyselne navrhnuté a následne dôkladne ručne vypracované. Nič nenechávame na náhodu, a tak je sklo a krištáľ z dielne spoločnosti Crystal K.A.M. s.r.o. jedným z najkvalitnejších na trhu.

Z katalógu výrobkov Crystal K.A.M. vyberáme

Crystal KAM, Valaská Belá 85, 972 28
tel.: +421 (0)46 545 83 00 | tel.: +421 (0)948 316 317 | www.crystalkam.com | info@crystalkam.com

Created by © 2011 - 2018 Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.