Crystal K.A.M.

Profil spoločnosti Crystal K.A.M.

Spoločnosť Crystal K.A.M. s.r.o., Valaská Belá sa etablovala na slovenskom trhu sklárskeho priemyslu od roku 1989. Zakladateľmi spoločnosti Crystal K.A.M. s.r.o. vo Valaskej Belej sú bratia Kodajovci, ktorí zužitkovávajú rodinnú tradíciu ručného brúsenia olovnatého skla. Počas svojho pôsobenia na trhu nadobudla spoločnosť Crystal K.A.M. s.r.o. bohaté skúsenosti v oblasti výroby skla, výrobkov zo skla a ich úpravy a tiež v keramickej výrobe a stala sa odborníkom vo svojom odbore. V súčasnosti sa spoločnosť Crystal K.A.M. s.r.o. zaoberá najmä výrobou tradičného ručne brúseného krištáľu a tiež kombinuje brúsené dekory so zlatými plochami a vysokým smaltom. Spoločnosť Crystal K.A.M. s.r.o., Valaská Belá sa tiež venuje predaju svojich výrobkov na domácom trhu a exportu do zahraničia.

Výrobky zo skla a kryštálu od spoločnosti Crystal K.A.M. s.r.o. môžete vidieť a zakúpiť si v podnikovej predajni spoločnosti, ktorá sa nachádza v sídle firmy vo Valaskej Belej. Export spoločnosti Crystal K.A.M. s.r.o. smeruje do krajín Európy, ale aj Ázie a Severnej Ameriky.

Cieľom spoločnosti Crystal K.A.M. s.r.o., Valaská Belá je vyrábať kvalitné výrobky zo skla pre Váš domov či firmu. Premyslený výber vstupných materiálov, dôsledné opracovanie a dôraz na každý detail spolu s neustálou modernizáciou výroby nám pomáhajú dostať sa blízko k zákazníkovi a splniť jeho najnáročnejšie požiadavky na úžitkové a dekoratívne sklo a kryštál. Zároveň sa usilujeme udržať si svoju stabilnú pozíciu na slovenskom trhu sklárskeho priemyslu a ďalej rozširovať naše pôsobenie aj do zahraničia, dokonca mimo náš kontinent.

Moderná technika, tradičná technológia, trvácne materiály, precíznosť a dobrý pomer kvalita - cena Vám zaručia, že Váš kryštál od spoločnosti Crystal K.A.M. s.r.o. bude nielen estetickým a praktickým, ale aj trvácnym doplnkom Vašej domácnosti či firmy.

Z katalógu výrobkov Crystal K.A.M. vyberáme

Crystal KAM, Valaská Belá 85, 972 28
tel.: +421 (0)46 545 83 00 | tel.: +421 (0)948 316 317 | www.crystalkam.com | info@crystalkam.com

Created by © 2011 - 2018 Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.